ANN GAYRİMENKUL İNŞAAT SAN.TİC.AŞ.

Hakkımızda

 Misyonumuz

- Günümüzde oluşan ve yeni yeni bilincine varılan arsa yatırım konusunda doğru bilgilendirme ve yönlendirme yapmak. Müşterilerimizin en doğru yatırımı yapmasını sağlamak. Devamında en doğru zamanda alım, satım  yaparak başka hedeflere yönelmelerinin sağlanması, özverili bir ekip çalışması gerektirmektedir. Amacımız bu misyonu en verimli şekilde gerçekleştirmek.

- Müşterilerimize en doğru emlak seçeneklerini sunarak; satış veya kiralama aşamasında gösterdiğimiz güler yüzün, ilerleyen süreçte müşterinin yüzüne yansımasını sağlamak.  

- İhtiyaçların doğru analizi ve doğru ekspertiz ile müşterilerimizi sektörün en yüksek hizmet kalitesi standartlarıyla buluşturmak. 

- Müşterilerimize hızlı, tutarlı ve güvenilir hizmet vermek. 

- Çağımızın gerekliliklerini yerinde ve zamanında kullanarak müşterinin faydalanmasını sağlamak.Her zaman genç dinamik ve güncel kalmak. 

- Sektörel gereklilikleri yerine getirip MARKA olmak. 

- En iyi reklamın müşteri memnuniyeti ve müşteri referansları olduğunun bilincinde olmak.

 

 

 Vizyonumuz

-Tüm sektörlerin dinamiğinin yaratıcılık ve yaklaşım farkı olduğu inancındayız. Sektörlerin gelişimini sağlayan öncüleri diğerlerinden farklı yapan unsurun, yenilikçilik, vizyon farkı ve müşteri odaklılık olduğuna inanıyoruz. Bizlere göre her firma küçük veya büyük sektörüne birşeyler katmalıdır.

-Her firma sektörün kemikleşmiş sorunlarının çözümü için kendi ekseninde de olsa bir çaba içerisine girmelidir. Bu çabaların, sektörel tecrübelerin ve birikimlerin sonucunda daha kaliteli bir arz sunulabilecektir. Sunulan hizmetin kalitesinin yükselmesi, sektörümüzün niteliğine ve kazançlılığına olumlu etki edecektir.

-Bizlere göre, fazlasını almak için çok daha fazlasını vermek gereklidir. Daha fazlasını ancak daha iyisini sunabildiğinizde hakedersiniz. Bu felsefeyle altyapımızı ve hizmetlerimizi her geçen gün geliştirmekteyiz.

Hakkımızda

ANN Gayrimenkul müşterilerine hobi veya yatırım amaçlı arsa, tarla, arazi satışı gerçekleştirmektedir. Firmamız deneyimli, bilinçli, güvenilir, atak ve gayrimenkül sektöründe idaalıdır. Kar amacını en aza indirgeyerek müşteri memnuniyetimiz her daim ön plandadır.